Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 5.0
The Confidence Man JPRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 4.5
18 AgainRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
StartupRated ★ 4.5