Movies
Ratings
381
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
EnemyRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 1.5
MasterRated ★ 2.0
ElleRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 2.5
PatersonRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
JiseulRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0