Titles you rated
Man to ManRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0