Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0