Titles you rated
VenomRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.0
The PostRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 1.5
The DepartedRated ★ 2.5