Series
Ratings
40
High KickRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 4.0
MemoryRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5- 나루토 2기Rated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5