Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Frankly SpeakingRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Doctor SlumpRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
A Good Day to be a DogRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Witch's DinerRated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0