Titles you rated
Mona Lisa SmileRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
FirefightersRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
The NegotiationRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0