Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Perfect CoupleRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 4.0
Dear ChildRated ★ 4.0
ClickbaitRated ★ 3.5
The ChairRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0- DamoRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5