Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 1.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0