Titles you rated
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Sliding DoorsRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
ChefRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 1.5