Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Gekijouban anime Nintama rantarou: Ninjutsu gakuen zenin shutsudou! no danRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Boys in the BandRated ★ 3.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 4.5
The PrayerRated ★ 1.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Beau Is AfraidRated ★ 0.5