Movies
Ratings
144
The InternRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
ClickRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0