Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The School for Good and EvilRated ★ 3.0
The WonderRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Suddenly SeventeenRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
LeonRated ★ 2.5