Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5