Series
Ratings
18
Another Miss OhRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The MissingRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5