Titles you rated
Dear XRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Tracer Season 1Rated ★ 3.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Haunted PalaceRated ★ 2.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0