Movies
Ratings
103
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 0.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 5.0