Titles you rated
Down Cemetery RoadRated ★ 4.5
Dept. QRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
BodkinRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
The SinnerRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5