Titles you rated
JokerRated ★ 0.5
The King of JokguRated ★ 4.5
I Am The KingRated ★ 1.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 2.5
FluRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
GravityRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 0.5
About TimeRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0