Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0