Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Remarriage & DesiresRated ★ 1.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5