Movies
Ratings
55
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.0