Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 2.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
The Bad Guys 2Rated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- Free!: Timeless Medley - KizunaRated ★ 2.5
Free! – the Final Stroke – the second volumeRated ★ 2.0
Free!: The Final Stroke – Part 1Rated ★ 1.5
High☆Speed!: Free! Starting DaysRated ★ 3.5
Free!: Take Your MarksRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Gintama: The MovieRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5