Titles you rated
The Last EmpressRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 1.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5- Tears of the AntarcticRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0