Series
Ratings
63
Age of HeroesRated ★ 4.0
Friend, Our LegendRated ★ 3.0- VirtueRated ★ 3.0
- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 2.0
Liar GameRated ★ 3.0
SangdoRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 3.0
Temptation of an AngelRated ★ 3.0
Romance TownRated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 1.0
GourmetRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Lie to MeRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 4.5
Cain and AbelRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.0
GiantRated ★ 5.0