Movies
Ratings
293
MonsterRated ★ 5.0
CloseRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
Falling for ChristmasRated ★ 2.5
The Social DilemmaRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0