Movies
Ratings
1020- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.5
I Am Groot: Groot and the Great ProphecyRated ★ 3.0
I Am Groot: Groot's Sweet TreatRated ★ 3.0
Groot Takes a BathRated ★ 3.0
I Am Groot: Groot's Snow DayRated ★ 3.0
I Am Groot: Groot Noses AroundRated ★ 3.0
Small FryRated ★ 3.0- ChangeRated ★ 2.5
The Little GuyRated ★ 3.0
Groot's PursuitRated ★ 4.0
Groot's First StepsRated ★ 3.0- SawRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.0