Titles you rated
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
IDOLiSH7 Second Beat!Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Princess JellyfishRated ★ 4.5- K-ON!!Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 3.0
IDOLiSH7Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
R U Next?Rated ★ 2.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5