Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
People and MeatRated ★ 4.0
BossRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
- Murder ReportRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.0
Hard TruthsRated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0