Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Le SamouraïRated ★ 4.0
See You Up ThereRated ★ 3.5
The Beat That My Heart SkippedRated ★ 3.0
All Your FacesRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
AnimaRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
Wind RiverRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0