Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Blue BoxRated ★ 3.0
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5