Titles you rated
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5