Movies
Ratings
379
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 5.0
Funny GamesRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Instant SwampRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Dial M for MurderRated ★ 5.0
Take Care of My CatRated ★ 5.0
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 5.0- Beyond RecallRated ★ 2.0
- The CaseRated ★ 3.0
- 殘소리: The Unbearable Heaviness Of NaggingRated ★ 3.0
- The Perfect FishplateRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Knock Down the HouseRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 2.5
BirdRated ★ 5.0