Titles you rated
 Kaiju No. 8Rated ★ 5.0 Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
 Squid Game Season 3Rated ★ 0.5 Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
 AdolescenceRated ★ 5.0 AdolescenceRated ★ 5.0
 이혼숙려캠프Rated ★ 5.0 이혼숙려캠프Rated ★ 5.0
 Orange Is the New BlackRated ★ 3.0 Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
 Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5 Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
 Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 5.0 Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 5.0
 Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0 Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
 Black MirrorRated ★ 5.0 Black MirrorRated ★ 5.0
 FollowersRated ★ 5.0 FollowersRated ★ 5.0
 Culinary Class WarsRated ★ 5.0 Culinary Class WarsRated ★ 5.0
 A Killer ParadoxRated ★ 4.5 A Killer ParadoxRated ★ 4.5
 Battle GramRated ★ 5.0 Battle GramRated ★ 5.0
 Beethoven VirusRated ★ 5.0 Beethoven VirusRated ★ 5.0
 Hottest CouplesRated ★ 5.0 Hottest CouplesRated ★ 5.0
 Screening HumanityRated ★ 5.0 Screening HumanityRated ★ 5.0
 Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0 Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
 I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0 I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
 I am Solo, Love ForeverRated ★ 5.0 I am Solo, Love ForeverRated ★ 5.0