Movies
Ratings
169
End of WinterRated ★ 3.5
A PromiseRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 2.5
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Dear..LenaRated ★ 5.0
Only You Can Hear MeRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
CanolaRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
SerendipityRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0