Titles you rated
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 4.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 4.0