Movies
Ratings
979
The President's Last BangRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Zu WarriorsRated ★ 2.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
The Angry Birds MovieRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.0
Mr. RightRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5- Tour de ForceRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5