Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
PlutoRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5