Movies
Ratings
253
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
LightyearRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.0
ExitRated ★ 1.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
LucyRated ★ 2.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5