Movies
Ratings
207
TitanicRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0
A FamilyRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Black BookRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.0
District B13Rated ★ 5.0
Officer of the YearRated ★ 4.0