Movies
Ratings
587
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Die Another DayRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 1.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0