Movies
Ratings
1012
I'm Always HereRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
SaahoRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 3.5
SimmbaRated ★ 2.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.5
Animal FarmRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
Hall PassRated ★ 2.5
Jonah HexRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
The SouvenirRated ★ 3.5
Barton FinkRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0