Movies
Ratings
166
Mickey 17Rated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
MaRated ★ 2.0
Orphan: First KillRated ★ 0.5
About FamilyRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Don't Buy the SellerRated ★ 0.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
The ConciergeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Dante's PeakRated ★ 3.0