Series
Ratings
53- K-ON!!Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Rosen MaidenRated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
더 인플루언서Rated ★ 1.5- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
RoarRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Sugar Rush Season 2Rated ★ 4.5
Sugar Rush Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0