Titles you rated
The IllusionistRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
KimjongiliaRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0