Movies
Ratings
582
OppenheimerRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0