Movies
Ratings
343
MaterialistsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Wife of a SpyRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5- Head in the CloudsRated ★ 3.0
The DuchessRated ★ 3.0
Seven Years in TibetRated ★ 2.5
Farewell, My QueenRated ★ 2.5
Marie AntoinetteRated ★ 2.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 5.0
Anna MagdalenaRated ★ 3.0
Three Colors: BlueRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5