Series
Ratings
33
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
The Empress Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
The Last CzarsRated ★ 3.0
The Empress Season 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.5