Titles you rated
Kill BoksoonRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 4.5
Wicked CityRated ★ 5.0
ArmyRated ★ 3.0- ExcludedRated ★ 4.0
BackcountryRated ★ 3.5
Hard HitRated ★ 4.0
ExtortionRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 2.5
SouthboundRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.0
ExamRated ★ 3.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 3.0
Holy MotorsRated ★ 5.0
Against the IceRated ★ 3.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 2.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 4.0